Wakacyjny niezbędnik podróżnika – jakie akcesoria wybrać?

Zawartość

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

 

Słysząc słowo „podróż” czujesz ekscytację czy przerażenie? Przerażenie związane z pakowaniem, wyborem niezbędników podróżnych, bez których żadna podróż nie może się odbyć. Znasz to?

Etap pierwszy: burza mózgów (czytaj: stos rzeczy na kanapie poddawany wstępnej selekcji).

Etap drugi: zmniejszenie zasobów o połowę (czytaj: torba podróżna nie dopina się nawet pod ciężarem Twojego ciała).

Etap trzeci: uff! Hura! Spakowani! Wyjeżdżamy!

Etap czwarty: bateria w telefonie się wyczerpuje, a Ty nie możesz korzystać na przykład z komórkowej usługi GPS.  Nie jesteś jeszcze u celu podróży, nie masz czasu ani możliwości na ładowanie wszelakich akumulatorów w trasie, a frustracja zaczyna siać spustoszenie w ograniczonej przestrzeni samochodowej. Ale jest rada na wszystkie Twoje rozterki podróżne!

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom mamy sprawdzony zestaw akcesoriów, bez których, szybko się przekonasz, że nie będziesz umiał funkcjonować.

Pierwszą rzeczą, którą zapewne sprawdzasz zamykając dom na klucz przed rozpoczęciem podróży są wszystkie dokumenty, pieniądze bądź karta płatnicza i oczywiście telefon komórkowy oraz ładowarka do niego. To jest taki uniwersalny zestaw.

Ale czy będąc pasażerem podczas długiej wyprawy samochodem możesz bezkarnie, dla zabicia czasu przeglądać Facebooka, Instagram itp. w poszukiwaniu sensacji, które sprawią, że Twoje serce zabije szybciej? Otóż nie! Bateria w Twoim telefonie ma ograniczoną pojemność, która niestety się wyczerpuje. A jak można podróżować bez telefonu gotowego na jakąkolwiek sytuację awaryjną? Nie można. Więcej – ze względów bezpieczeństwa jest to niedopuszczalne.

I tutaj pojawia się nasz pierwszy bohater. Mianowicie, ładowarka samochodowa USB z kablem USB Type C. To ona wyratuje Cię z opresji, gdy bateria czerwienią zachodzącego słońca zaalarmuje Cię, że to już kres jej możliwości.

Ale to nie wszystko! Jeśli wybierasz się w podróż z rodziną i masz gromadkę milusińskich, to wiesz co Cię może czekać. Miliony pytań i stwierdzeń typu: „Daleko jeszcze?” „Nudzę się” „Nie mam co robić” sprawiają, że niespotykanie spokojni ludzie zaczynają czuć się z lekka poirytowani, zmęczeni, rozdrażnieni. Ale jest na to rada! Wystarczy laptop z wgraną bajką, grą bądź audiobookiem, który sprawi, że w samochodzie zapanuje błoga sielanka.

I w tym wypadku ładowarka spełni swoje zadanie, ratując z opresji młodocianego, któremu bateria sprawiła psikusa i zrobiła pauzę w najmniej pożądanym momencie.

Kolejnym produktem, bez którego żadna wyprawa nie ma sensu, jest Power Bank, na przykład  7000mA  SKROSS RELOAD 7. Power Bank jest produktem podobnym pod względem funkcjonalności do ładowarki samochodowej, gdyż jego zadaniem jest również naładowanie Twoich elektronicznych gadżetów. Jednakże zasadnicza różnica polega na tym, iż Power Bank jest urządzeniem mobilnym tzn. sam wymaga naładowania w warunkach domowych bądź samochodowych (i tutaj z pomocą przychodzi niezawodna, wyżej opisana ładowarka), ale potem oddaje nagromadzoną w sobie energię innym urządzeniom. Za pomocą Power Banku wskrzesisz swój konający aparat fotograficzny. Zwłaszcza, gdy po raz trzeci próbujesz zaliczyć Świnicę, bądź inny szczyt, i znowu się okazuje, że bateria się wyczerpała i z pamiątki wizualnej, w postaci świetnej fotki ze szczytu, nici.

Załóżmy, że mamy wyżej opisane gadżety i chcemy wyjechać za granicę. Czy na pewno o wszystko zadbałeś?

Czego jeszcze nie może zabraknąć w Twoim podróżnym niezbędniku? Odpowiedni adapter do wtyczek z uziemieniem i bez uziemienia to jest hasło klucz na udany pobyt za granicą! Nasz adapter podróżny, na przykład SKROSS PRO World to uniwersalny adapter z uziemieniem, który będzie pasował do kontaktów w ponad 220 krajach świata.

To naprawdę ma znaczenie, biorąc pod uwagę, jakie urządzenia codziennego użytku wymagają dostępu do energii elektrycznej, żeby mogły spełnić swoją rolę. Notebooki, tablety, suszarki do włosów, żelazka, maszynki do golenia, urządzenia MP3, kamery, telefony, smartfony, GPSy, aparaty cyfrowe to tylko kilka przykładów z długiej listy urządzeń poprawiających komfort i ogólną ocenę jakości naszego podróżowania i funkcjonowania.

Wyobrażasz sobie swoje odbicie w lustrze, gdy chcąc wysuszyć włosy przed romantyczną kolacją we dwoje, w kameralnej restauracji w Londynie, nagle okazuje się, że nie jesteś w stanie tego zrobić, bo (o zgrozo!) kontakt w ścianie Ci na to nie pozwala! Czy możesz dopuścić by tak prozaiczny powód stał się powodem zepsutego wieczoru? Rozwiązanie jest bardzo proste. Zabezpiecz się zanim spotka Cię przykra niespodzianka.

Jeszcze jedna istotna rzecz, która charakteryzuje wszystkie nasze produkty to elegancki, klasyczny design oraz  wysoka jakość wykonania.

To, że każdy  lubi ładne rzeczy, to prawda stara jak świat. Bezkompromisowo funkcjonalność stanowi wartość kluczową, ale wygląd, pod kątem ważności, zajmuje pozycje tuż za nią. I takim oto sposobem przechodzimy do trzeciej rzeczy, która stanowi drobny, aczkolwiek niesamowicie użyteczny element wytrawnego podróżnika. A mianowicie Etui Power Case.

Myślisz – po co mi to? Ano po to, żeby wszystkie niezbędniki, o których mowa wyżej nie zagubiły się w różnych częściach bagażu. Jeśli zależy Ci na tym, żeby właściwie się zorganizować, to etui tylko dopełni ten proces. Cały przybornik w jednym miejscu, w zasięgu ręki! Przecież to jest to do czego każdy dąży.

Wykonanie etui również nie wzbudza żadnych zastrzeżeń. Jest eleganckie, klasyczne zarówno w formie jak i teksturze.

Do każdej podróży można się właściwie przygotować.

Bez względu na to, czy jedziesz na tydzień czy dwa, pewien zestaw urządzeń jest niezbędny i wręcz nieodzowny. Jeśli choć raz wypróbujesz nasze produkty to stwierdzisz, że podróż już nigdy nie będzie taka sama i nie będziesz chciał podróżować bez nich. Pierwsze o czym pomyślisz pakując się na kolejną wyprawę, to będzie właśnie zaproponowany niezbędnik podróżny, który kompleksowo zadba o Ciebie, potrzeby Twoje i Twoich najbliższych, zarówno podczas podróży jak i w miejscu docelowym. Nie musisz się głowić jak zapewnić rozrywkę dzieciom w trakcie podróży czy zadbać o komfort wszystkich uczestników wyprawy.

Ciesz się więc niczym nie zmąconym urlopem, już od momentu zapięcia pasów bezpieczeństwa w Twoim aucie. Życząc Ci szerokiej drogi cieszę się, że szukając właściwych rozwiązań znalazłeś się tutaj, bo to świadczy o tym, że troska o dobro Twoje jak i Twoich bliskich jest wartością nadrzędną.

 

 

error: SKROSS Polska | Copyright © 2010-2021