PON-PT 9:00-16:00  |  tel. 667 700 890  |  skross@skross.com.pl

Szukaj
Close this search box.

SKROSS

Bezpieczny, elegancki i inteligentny. Witaj w świecie SKROSS.

Przekraczasz granicę, udajesz się na inny kontynent do innego państwa, odwiedzasz inne kultury zawsze napotkasz gniazdko elektryczne. Zabierz ze sobą adapter do prądu SKROSS i ładowarkę USB. Bądź w kontakcie w ponad 220 krajach na całym świecie. Z naszymi zaawansowanymi,  szwajcarskimi adapterami podłączysz swoje urządzenia do prądu gdziekolwiek będziesz. Nasze produkty są rezultatem szwajcarskiej myśli technicznej i niezwykłego myślenia o przyszłości. Adaptery podróżne SKROSS będą Ci towarzyszyć w podróży i pomogą uczynić ją jeszcze bardziej przyjemną. Nasze adaptery pozwalają bezproblemowo korzystać z energii elektrycznej w ponad 220 krajach świata.

Firma WorldConnect AG

właściciel marki SKROSS, powstała w 2002 roku w Szwajcarii. Od samego początku firma skupiła się na dostarczaniu swoim klientom najwyższej jakości produktów wykorzystywanych w podróży, czyniąc ją przyjemniejszą. Innowacyjne, opatentowane rozwiązania, najwyższa jakość produktów, dbałość o wzornictwo – wszystko to przyczyniło się do szybkiego rozwoju i zdobycia pozycji lidera w branży.

Nagrody reddot design award 2010 , Plus X Award,  Produkt Roku 2010 i  inne

są dla nas nie tylko motywacją do dalszego rozwoju ale również potwierdzeniem najwyższej jakości naszych produktów.    

Produkty SKROSS sprzedawane są w ponad 100 krajach na całym świecie.

Można je znaleźć na pokładzie linii lotniczych, w sklepach Duty Free, w najlepszych sklepach turystycznych, komputerowych, biurach podróży i wielu innych. Nasze adaptery podróżne i ładowarki USB zostały uznane przez klientów detalicznych jak i korporacyjnych dla których produkujemy wersje z ich własnym logo.