Co to jest USB C ? SKROSS® przechodzi na USB C

Zawartość

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Co to jest USB C?

SKROSS® przechodzi na USB C.

USB C j est to zarówno port ładowania, jak i port przesyłania danych. USB C można znaleźć w wielu różnych urządzeniach, takich jak smartfony, tablety, aparaty cyfrowe, a nawet laptopy. Dlatego USB C ma się wkrótce stać nowym standardem USB dla urządzeń elektronicznych.

Zalety USB C w skrócie:

 

Szybki i wydajny

Nowa technologia USB pozwala na znacznie szybsze ładowanie i większą kompatybilność między różnymi urządzeniami. Może zapewnić do 100 watów wystarczających do zasilania laptopa. USB C obsługuje również technologię Power Delivery w połączeniu z kompatybilnym urządzeniem i ładowarką.

Jeden port dla wszystkich

USB C można wykorzystać do zasilania urządzeń, przesyłania danych (synchronizacji), przesyłania danych wideo i cyfrowych danych audio, tak jakby wszystkie porty starego komputera zostały połączone w jedno (HDMI, gniazdo audio, USB A… ).

Przyjazny dla użytkownika

Podłącz go w obu kierunkach! USB C jest odwracalny i dlatego nie ma potrzeby kilkukrotnego obracania złącza w celu znalezienia właściwej strony.

Uniwersalny

 

USB C jest używany nie tylko na różnych urządzeniach, ale także u różnych producentów: od Androida po Apple (iPad Pro i Macbook).

Zorientowany na przyszłość

 

Dzięki swojej uniwersalności nie będzie już potrzeby stosowania nowego kabla i nowej ładowarki do każdego nowego urządzenia, które otrzymamy – drastycznie zmniejszając ilość odpadów elektronicznych.

Podróżuje na lekko czyli Travelight 🙂

 

w przyszłości w podróży możesz zabierać mniej akcesoriów elektronicznych, ponieważ większość Twoich urządzeń nie będzie już potrzebować osobnych ładowarek ani kabli, wystarczy Ci jeden rodzaj ładowarki i jeden rodzaj kabla USB C.

usb c produkty SKROSS

 

 

 

Dobrze wiedzieć – Więcej informacji o Power Delivery (PD):

USB C obsługuje również technologię Power Delivery. Ten otwarty standard szybkiego ładowania (porównywalny z Quick Charge 3.0 Qualcomm) może ładować kompatybilne urządzenia w minimalnym czasie. Możliwe jest również ładowanie urządzenia obsługującego PD za pomocą ładowarki innej niż PD, zajmuje to tylko trochę więcej czasu. W naszym asortymencie zarówno Power Banki RELOAD 10 PD, jak i 20 PD są wyposażone w Power Delivery – dostępne wkrótce.

error: SKROSS Polska | Copyright © 2010-2021