SKROSS® walczy z podróbkami

Zawartość

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Uwaga na podróbki adapterów podróżnych.

Podróbki czyli podrobione produkty na rynku to zmora dla wielu producentów. Również Adaptery Podróżne marki SKROSS ® są coraz częściej podrabiane przez nieuczciwych producentów, którzy naruszają patenty funkcjonalne i / lub projektowe.
Od wygranych dwóch sporów patentowych w Chinach kilka lat temu szwajcarska firma WorldConnect AG, właściciel marki SKROSS ®, nadal aktywnie bron swoich praw własności intelektualnej. Jednak sprzedaż podrabianych produktów na rynku funkcjonuje nadal, a WorldConnect nadal znajduje wiele adapterów podróżnych, które naruszają zarówno patenty funkcjonalne jak i projektowe.
W celu obrony znaku handlowego SKROSS ® i powiązanych patentów, WorldConnect nie waha się egzekwować swoich praw własności intelektualnej zarówno w Europie, jak i w innych krajach. W rezultacie kilku producentów i dystrybutorów zostało pozwanych z powodzeniem o naruszenie patentów i wzorów.

Azja

W Azji WorldConnect wygrał sprawę przeciwko chińskiemu dystrybutorowi Longyu. Sąd w prowincji Zhejiang, orzekł, że adaptery podróżne Longyu naruszają patenty licencjonowane na rzecz WorldConnect AG. W rezultacie Longyu musiało natychmiast wycofać adaptery z rynku.  Musiało również zapłacić znaczną rekompensatę. Kilka innych spraw zostało również wygranych przez SKROSS ® w Chinach.

Stany Zjednoczone i Europa

W Stanach Zjednoczonych firma WorldConnect wygrała trzy sprawy z nieuczciwymi dystrybutorami w ciągu ostatnich kilku lat. W Europie wygrała dwie sprawy w Szwajcarii, a także kilka w innych krajach. Wygrane procesy we Francji, Wielkiej Brytanii i Niemczech, doprowadziły do ​​zasądzenia znacznych kar z tytułu odszkodowania. Również w Polsce dzięki działaniom WorldConnect AG kilku dystrybutorów i sieci sprzedaży wycofały podrobione i niebezpieczne produkty ze swojej oferty.

Ochrona konsumentów

Sukcesy w różnych sądach na całym świecie pozwalają SKROSS ® chronić swoją markę i, co najważniejsze, chronić konsumentów. Zarówno przed wprowadzaniem w błąd z powodu przywłaszczenia marki SKROSS ® jak i bezpieczeństwem. Podrabiane produkty są zazwyczaj wykonane z tanich materiałów i nie spełniają wymogów jakości i bezpieczeństwa, które mają zasadnicze znaczenie dla konsumentów.

Bezpieczeństwo

Standardy bezpieczeństwa w naszej branży są w przeważającej mierze określone przez Międzynarodowy Komitet Elektrotechniczny (IEC). Przestrzeganie tych norm bezpieczeństwa i utrzymywanie najwyższej możliwej jakości stanowi podstawę całego procesu rozwoju i produkcji w SKROSS ®. Dlatego też rozbudowane kontrole jakości są wdrażane na każdym etapie produkcji i znajdują odzwierciedlenie w ostatecznych certyfikatach, które dokumentują zgodność każdego adaptera podróżnego ze standardami IEC. Ponadto produkty SKROSS ® są również certyfikowane przez TÜV i Electrosuisse.
W rezultacie wybór oryginalnych produktów SKROSS ® zapewnia bezpieczeństwo wszystkim naszym klientom, zapewniając jednocześnie spokój wszystkim naszym partnerom biznesowym.
 
error: SKROSS Polska | Copyright © 2010-2021