Tech Advisor wybiera SKROSS

Zawartość

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najlepsze Adaptery Podróżne 2018 roku według Tech Advisor.

najlepsze adaptery podróżne

Znany internetowy magazyn Tech Advisor wyróżnił dwa z naszych słynnych adapterów podróżnych jako „Najlepsze adaptery podróżne 2018”. Twierdzi, że SKROSS® to „… jedna z najlepiej rozpoznawalnych i najbardziej zaufanych marek w branży adapterów podróżnych „.

Tech Advisor należy do IDG – wiodącej światowej firmy z branży mediów, danych i usług marketingowych. W ramach przeglądu, który zapewnia porady swoim czytelnikom, firma przetestowała wszystkie typy adapterów. Test obejmował adaptery od tanich, pojedynczych do najlepszych uniwersalnych adapterów podróżniczych.

Tech Advisor wybrał adapter podróżny z serii PRO – PRO Light USB World. Uznał go  jako najlepszy uniwersalny adapter o wysokiej wydajności w kategorii 3-biegunowych adapterów podróżnych. W dziedzinie 2-biegunowych adapterów podróżnych Tech Advisor wybrał nasz adapter MUV USB.  Stwierdzając, że jest „idealny dla urządzeń wymagających mniejszego poboru prądu ( bez uziemienia ), takich jak maszynki do golenia, telefony, tablety …”. Cały artykuł można przeczytać tutaj.

error: SKROSS Polska | Copyright © 2010-2021