Opublikowano

Tech Advisor wybiera SKROSS

pro light usb

Najlepsze Adaptery Podróżne 2018 roku według Tech Advisor.

najlepsze adaptery podróżne

Znany internetowy magazyn Tech Advisor wyróżnił dwa z naszych słynnych adapterów podróżnych jako “Najlepsze adaptery podróżne 2018”. Twierdzi, że SKROSS® to “… jedna z najlepiej rozpoznawalnych i najbardziej zaufanych marek w branży adapterów podróżnych “.

Tech Advisor należy do IDG – wiodącej światowej firmy z branży mediów, danych i usług marketingowych. W ramach przeglądu, który zapewnia porady swoim czytelnikom, firma przetestowała wszystkie typy adapterów. Test obejmował adaptery od tanich, pojedynczych do najlepszych uniwersalnych adapterów podróżniczych.

Tech Advisor wybrał adapter podróżny z serii PRO – PRO Light USB World. Uznał go  jako najlepszy uniwersalny adapter o wysokiej wydajności w kategorii 3-biegunowych adapterów podróżnych. W dziedzinie 2-biegunowych adapterów podróżnych Tech Advisor wybrał nasz adapter MUV USB.  Stwierdzając, że jest “idealny dla urządzeń wymagających mniejszego poboru prądu ( bez uziemienia ), takich jak maszynki do golenia, telefony, tablety …”. Cały artykuł można przeczytać tutaj.