ALPHA by SKROSS debiut w Cannes

Zawartość

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Jacob Jensen czyli ALPHA by SKROSS.

 

Dokładnie rok od ostatniej edycji targów TFWA w Cannes, szwajcarska marka SKROSS zaprezentuje swój wspólny projekt z Jacob Jensen Design – wiodącą skandynawską firmą projektową. Wynikiem współpracy jest najnowocześniejszy adapter podróżny o nazwie ALPHA.

Współpraca z Jacob Jensen ma na celu nie tylko zaprojektowanie najlepszego adaptera podróżnego, ale także dalsze wzmocnienie pozycji SKROSS jako globalnego lidera w segmencie najwyższej jakości adapterów podróżnych. Adapter, który poszerzy portfolio produktów SKROSS ma nowy wygląd i jest wykonany z wykorzystaniem najnowocześniejszych komponentów. W rezultacie może być używany z urządzeniami o wysokiej wydajności. Ma inteligentne funkcje np. zapobiegającą przegrzaniu urządzeń.

Sam Gerber, Partner Zarządzający w SKROSS mówi: “Jesteśmy podekscytowani prezentacją naszego najnowszego adaptera w Cannes. Dziś możemy już zdradzić, że będzie to najpotężniejszy adapter podróżny w asortymencie SKROSS i na pewno w pełni zasłuży na swoją nazwę, czyli „ALPHA by SKROSS.” Logo ALPHA by SKROSS odzwierciedla znak alfabetu wbudowany w otwarty symbol nieskończoności, czerpiący inspirację i podkreślający nieograniczone możliwości i trwałość tego adaptera podróżnego.”

ALPHA jest przykładem, gdzie szwajcarska myśl techniczna spotyka się z duńskim designem. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych adapterów SKROSS, ALPHA została zaprojektowana, aby spełniać najwyższe szwajcarskie standardy jakości.

Jacob Jensen Design

Jacob Jensen był jednym z ostatnich wielkich duńskich projektantów należących do tzw. złotej ery lat 50., znanej jako Danish Modern. Był pierwszym Duńczykiem, który praktykował jako projektant przemysłowy i jest uważany za pioniera w historii duńskiego projektowania dla przemysłu. Był duńskim projektantem oddanym minimalistycznemu przesłaniu „Less is more” i modernistycznemu „Form follows function”. Przez wiele lat studio Jacob Jensen Design tworzyło dla Bang&Olufsen.

Obecnie na czele Jacob Jensen Design stoi Timothy Jacob Jensen. Jego doświadczenie na polu wzornictwa przemysłowego pozwala na kontynuowanie estetycznych poszukiwań Jacoba Jensena. Funkcjonalność, elegancja, skandynawska estetyka – tak można w skrócie określić styl który reprezentuje Jacob Jensen Design.

Jacob-Jensen design
»Different but not strange«  Jacob Jensen

 

 

 

 

 

 

 

SKROSS®

to znana i rozpoznawana na całym świecie marka oferująca wysokiej jakości akcesoria podróżnicze. Produkty SKROSS® są obecnie dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie. Zaprojektowane z myślą o nowoczesnych użytkownikach. Oferta obejmuje adaptery podróżne SKROSS®, kompletną gamę ładowarek USB, również samochodowych, power banki oraz kable do ładowania i synchronizacji.

Najwyższa jakość
funkcjonalność i spełnianie wszystkich wymaganych standardów bezpieczeństwa stanowi podstawę całego procesu rozwoju i produkcji SKROSS®. Dzięki tym standardom, zdefiniowanym przez Międzynarodową Komisję Elektrotechniczną (IEC), SKROSS® zapewnia klientom bezpieczny dostęp do zasilania, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Opatentowane rozwiązania.
Dzięki wielu patentom np. systemowi suwaków All-in-one adaptery podróżne pozostają kompaktowe i najłatwiejsze w obsłudze, a klienci SKROSS® mają zapewnioną łączność na całym świecie, na wszystkich kontynentach – to właśnie sprawia, że ​​SKROSS® jest tak wyjątkowy.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność
Wszystkie produkty SKROSS® zostały zaprojektowane z wyraźnym naciskiem na bezpieczeństwo i funkcjonalność zapewniając współczesnym, wymagającym podróżnym najwyższe szwajcarskie standardy jakości.

error: SKROSS Polska | Copyright © 2010-2021